Muzyka z reklamy Chevrolet – Sonic, Integracja z Siri

Zobacz reklamę marki Chevrolet z poszukiwaną piosenką

W tej reklamie samochodu Chevrolet Sonic, producent postanowił pochwalić się pełną integracją z usługą Siri. Jeśli ktoś jeszcze nie wie, Siri jest to usługa znana z mobilnych urządzeń marki Apple, takich jak iPhone, która umożliwia jego obsługę za pomocą komend głosowych. Możemy np. głosowo poprosić o odczytanie wiadomości SMS, ustawienie budzenia na podaną godzinę, zaplanować spotkanie i umieścić przypomnienie w kalendarzu czy po prostu wyszukać jakąś informację w sieci. Od teraz korzystanie z takiego wirtualnego asystenta w samochodzie będzie o wiele prostsze i wygodniejsze dla posiadaczy auta Chevy Sonic. Co prawda niestety nie jest możliwe np. poproszenie samochodu aby zawiózł nas w określone miejsce, ale w niedalekiej przyszłości także to może się zmienić, automatyczne samochody pokonały już setki tysięcy kilometrów bez żadnej kolizji, a ich stopień zaawansowania rośnie z każdym dniem. Co więcej, jak zapewniają projektanci tych pojazdów, jeżdżą one znacznie bezpieczniej od człowieka, pokonują trasy najbardziej optymalne oszczędzając paliwo a dzięki współpracy i przewidywalnym zachowaniom mogą jeździć znacznie bliżej siebie, co zwiększa przepustowość dróg. Czy już wkrótce na Muzykazreklam.TV pojawi się reklama samochodu w którym kierowca ograniczy się jedynie do podania miejsca docelowego ?

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Sonic, Integracja z Siri, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Chevrolet? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Chevrolet. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Opus Orange natomiast jej tytuł to So It Goes. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *