Muzyka z reklamy Chevrolet – Sonic, Wyprawa po mleko

Zobacz reklamę marki Chevrolet z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Chevrolet Sonic, którego właściciel postanowił wybrać się do sklepu po mleko, którego akurat mu zabrakło. Wątek raczej słaby, ale wystarczy obejrzeć reklamę, aby zobaczyć, że nie jest to zwykła podróż, auto mknie po ulicach i rampach, wykonując różne popisy i ewolucje przypominające jazdę na deskorolce.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Sonic, Wyprawa po mleko, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Chevrolet? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Chevrolet. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Theophilus London natomiast jej tytuł to All Around The World. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *