Muzyka z reklamy Miss Dior – Natalie Portman

Zobacz reklamę marki Miss Dior z poszukiwaną piosenką

Reklama perfum Miss Dior z udziałem pięknej amerykańskiej aktorki, zdobywczyni Oscara – Natalie Portman. Reklama utrzymana w klimacie romantycznego piękna, w reklamie aktorkę możemy podziwiać w scenach wśród bukietu czerwonych kwiatów, tańczącą w fontannie, pływającą w basenie oraz podróżującą stylowym samochodem. Nie zabrakło także scen pocałunków z przystojnym mężczyzną. W reklamie wykorzystano piękny utwór Edith Piaf we współczesnej aranżacji.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Natalie Portman, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Miss Dior? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Perfumy marki Miss Dior. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Kosmetyki. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Grace Jones natomiast jej tytuł to La Vie En Rose. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *