Muzyka z reklamy Samsung – Eco Bubble, Pranie w zimnej wodzie

Zobacz reklamę marki Samsung z poszukiwaną piosenką

Mama zawsze ma rację i wie o świecie znacznie więcej niż jej dzieci, ale Samsung twierdzi, że tak nie zawsze musi być. Jako w przykład pokazuje w najnowszym spocie pralkę z technologią Eco Bubble, w której bez problemu możemy skutecznie prać w niskiej temperaturze, nawet jeśli mama twierdzi inaczej. A jak to możliwe ?
Nowa technologia umożliwia wytwarzanie aktywnych bąbelków poprzez zmieszanie detergentu z wodą i powietrzem jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania, dzięki czemu detergenty są lepiej rozpuszczone i mogą wniknąć w tkaninę bardziej równomiernie, głębiej i dokładniej. A to oznacza zmniejszenie zużycia energii potrzebnej do ogrzewania wody a także lepszą ochronę tkanin z których detergenty są dużo łatwiej wypłukiwane i nie pozostają na nich żadne plamy ani osad. Tak przynajmniej mówi teoria, jak jest w praktyce trudno mi ocenić, ponieważ nie miałem jeszcze styczności z taką pralką, sądząc jednak po wielu pozytywnych ocenach modeli pralek z tą technologią, warto się im bliżej przyjrzeć.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Pralka marki Samsung. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii AGD. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Tinpan Orange natomiast jej tytuł to Lovely. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *