Muzyka z reklamy Samsung – Galaxy Camera

Zobacz reklamę marki Samsung z poszukiwaną piosenką

Reklama nowoczesnego aparatu cyfrowego Samsung Galaxy Camera wyposażonego w system Android, 16,1 Megapikseli oraz możliwość stałego połączenia z siecią 3G.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Galaxy Camera, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Samsung? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Aparat cyfrowy marki Samsung. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Reborn. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  3 komentarze

  1. Kojarzy ktoś reklamę, w której pojawia się mniej więcej taki tekst – „bo przecież pracujemy, żeby żyć, a nie żyjemy by pracować”? Podoba mi się piosenka w tej reklamie, a nie pamiętam czego to jest reklama i dawno jej nie widziałem.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *