Muzyka z reklamy PGE: Prąd jak prąd, tylko tańszy

Zobacz reklamę marki PGE z poszukiwaną piosenką

Reklama grupy energetycznej PGE, zachęcający do zmiany dostawcy prądu, dzięki czemu otrzymamy identyczny produkt w niższej cenie, a zmieniając swojego lokalnego sprzedawcę na PGE i można zaoszczędzić nawet 350 zł na rachunkach.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Prąd jak prąd, tylko tańszy, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę PGE? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Dostawca energii marki PGE. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Dom i Ogród. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *