Muzyka z reklamy Samsung: AI TV, Sportowe emocje

Zobacz reklamę marki Samsung z poszukiwaną piosenką

Reklama telewizorów Samsung AI TV podkreśla wyjątkowe doświadczenia z oglądania sportu dzięki zaawansowanym technologiom. Inteligentny procesor skaluje obraz, zapewniając najwyższą możliwą jakość, wyostrza obiekty i upłynnia ruch piłki, by widzowie nie przegapili żadnego kluczowego momentu rozgrywki.

Telewizory Samsung AI TV wykorzystują zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji, aby dostarczyć wyraźny i płynny obraz, co sprawia, że oglądanie sportu staje się niezwykle emocjonujące i realistyczne.
Dzięki Samsung AI TV każdy moment sportowy jest wyraźny i pełen detali, co pozwala cieszyć się każdą sekundą meczu w najwyższej jakości. To idealne rozwiązanie dla miłośników sportu, którzy chcą przeżywać swoje ulubione rozgrywki na zupełnie nowym poziomie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy AI TV Sportowe emocje, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Samsung? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telewizor marki Samsung. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii RTV. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Absent Chronicles natomiast jej tytuł to Cherrybelt. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *