Muzyka z reklamy Żywiec – Spragnieni życia

Zobacz reklamę marki Żywiec z poszukiwaną piosenką

Reklama piwa marki Żywiec, która ukazuje, jak złożona i dynamiczna jest codzienność współczesnych Polaków.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Spragnieni życia, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Żywiec? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Daan natomiast jej tytuł to Icon. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  2 komentarze

  1. Znakomicie dobrana muzyka do reklamy. Reklama też całkiem niezła, jedna z niewielu reklam na której nie mam ochoty rzucić czegoś ciężkiego w telewizor, całkiem przyjemnie się ogląda.

  2. Jestem nie pijaca, ale chetnie ogladam reklame (jak nigdy) -dla wspaniale dobranej muzyki. Jest super.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *