Muzyka z reklamy Samsung: Galaxy Tab S9, See Great. Be Great

Zobacz reklamę marki Samsung z poszukiwaną piosenką

W najnowszej reklamie Samsung Galaxy Tab S9 Series, zatytułowanej „See Great. Be Great.”, widzowie mogą zobaczyć, jak nowoczesne technologie mogą skrócić drogę od inspiracji do kreacji. Kampania podkreśla integrację funkcji „Circle to Search with Google”, która jest teraz dostępna na Galaxy Tab S9, umożliwiając szybkie i intuicyjne odkrywanie nowych pomysłów i inspiracji za pomocą zaledwie kilku dotknięć. Reklama skutecznie ukazuje, jak Galaxy Tab S9 Series może stać się narzędziem do osiągania wielkich rzeczy, oferując użytkownikom najnowsze innowacje na wyciągnięcie ręki.

Zarówno studenci, profesjonaliści, jak i kreatywni entuzjaści znajdą w nowym tablecie coś dla siebie – od zaawansowanych funkcji multimedialnych po inteligentne rozwiązania ułatwiające codzienne zadania. Reklama buduje obraz Galaxy Tab S9 jako niezbędnego towarzysza w każdej kreatywnej podróży, podkreślając, że z tym urządzeniem każdy może osiągnąć coś wielkiego.

Niestety w momencie dodawania reklamy nie udało nam się zidentyfikować utworu, być może została stworzona wyłącznie na potrzeby reklamy lub też ktoś z Was ją kojarzy i podzieli się tytułem w komentarzu.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Galaxy Tab S9 See Great. Be Great, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Samsung? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Tablet marki Samsung. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *