Muzyka z reklamy Orange – 100 sposobów jak zaoszczędzić – Sposób #36

Zobacz reklamę marki Orange z poszukiwaną piosenką

Chcesz mieć fajny smartfon ale także deskę, fajne trampki nowy tatuaż i zrobić remont kuchni ? Z Orange to nie jest wcale takie trudne ;) Kolejny, tym razem 36 sposób na oszczędzanie aby mieć na co się chce, wystarczy kupić jeden ze smartfonów Sony Xperia aby zaoszczędzić nawet 300 złotych.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy 100 sposobów na oszczędzanie - Sposób#36, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Orange? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Smartfon marki Orange. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The Perils natomiast jej tytuł to Give me a reason. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    2 komentarze

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *