Muzyka z reklamy Nimm2 – Śmiejżelki

Zobacz reklamę marki Nimm2 z poszukiwaną piosenką

Dobra zabawa i wartościowe witaminy w jednym, takie właśnie według producenta są Nimm2 Śmiejżelki, słodkie i bogate w witaminy żelki dla dzieci.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Śmiejżelki, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nimm2? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Żelki marki Nimm2. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Krueger-Wilckens natomiast jej tytuł to What I Like The Best. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *