Muzyka z reklamy Eurocash – Megaloteria po sąsiedzku

Zobacz reklamę marki Eurocash z poszukiwaną piosenką

Film promujący akcję Megaloteria. W akcji promocyjnej sieci sklepów związnych z grupą Eurocash weźmie udział około 10 000 sklepów w całej Polsce, poza możliwością wygrania nowej Skody Citigo, wiąże się również z obniżeniem cen wybranych produktów, o czym informują aktualnie wyświetlane w telewizji spoty.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Megaloteria po sąsiedzku, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Eurocash? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Loteria marki Eurocash. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Filmy promocyjne. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Jose Le Gall & Klooz natomiast jej tytuł to Give Me . Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *