Muzyka z reklamy Audi – A8, Stacja paliw

Zobacz reklamę marki Audi z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Audi A8 w wersji TDI. W spocie zobaczyć możemy dziewczynę, która podjeżdża na stację paliw chcąc zatankować swoje piękne, białe Audi. Po chwili jednak gdy zbliża się do dystrybutora z Dieslem możemy zobaczyć zaniepokojonych ludzi z okolicy, którzy widząc zaistniałą sytuację próbują ją ostrzec aby skorzystała z innego rodzaju paliwa, nie wiedząc jednak, że auto jest w wersji TDI a dziewczyna wybrała prawidłowy rodzaj paliwa.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy A8, Stacja paliw, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Audi? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Audi. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *