Muzyka z reklamy TVN – Jesień 2013 – Zapowiedź

Zobacz reklamę marki TVN z poszukiwaną piosenką

Zapowiedź spotu z nową ramówką telewizji TVN z kropką symbolizującą pasję, marzenie i miłość. W reklamie zobaczyć możemy prowadzących programy z nowej ramówki, którzy „ciapają” i „miętoszą” kulkę aby wydobyć z niej emocje, tylko koleżanka Gessler nie wie jak ugryźć to zadanie ;)

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Jesień 2013 - Zapowiedź, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę TVN? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telewizja marki TVN. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Radzimir Dębski (Jimek) ale póki co nie wiemy jak brzmi jej tytuł. Cały czas go szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

  2 komentarze

  1. Czy ktos potrafi wyodrebnic sama muzyke z tego spotu lub moze ktos wie co to za utwor? Chce miec taki dzwonek w telefonie, jest super.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *