Muzyka z reklamy Chevrolet – Spark 2013

Zobacz reklamę marki Chevrolet z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej odsłony samochodu Chevrolet Smart – 5-drzwiowego miejskiego samochodu o drapieżnym wyglądzie, stanowiący doskonałe połączenie drapieżnej sylwetki, dobrze wyposażonego wnętrza i wielu inteligentnych rozwiązań.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Spark 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Chevrolet? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Chevrolet. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Klas Ahlund natomiast jej tytuł to K-Norr. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *