Muzyka z reklamy Citroen – DS5, Filharmonia

Zobacz reklamę marki Citroen z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Citroen DS5 w której możemy zobaczyć i usłyszeć koncert w filharmonii z nieco ostrzejszą muzyką, pod koniec reklamy widzimy mknący pustynną drogą piękny, biały Ciroen DS5. Mocne uderzenie muzyczne z pewnością skupia uwagę i podkreśla moc i energię drzemiącą w samochodzie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy DS5, Filharmonia, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Citroen? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Citroen. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Doll Dagga Buzz Buzz Ziggety. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *