Chevrolet – Trax

Reklama samochodu Chevrolet Trax – niewielkiego i niedrogiego miejskiego SUV-a w oryginalnej stylistyce i wszechstronnym wnętrzu, wyposażonego w nowoczesne rozwiązania technologiczne i posiadającego spokojną i uniwersalną stylistykę. Moją uwagę przykuła jednak dość wyrazista melodia umieszczona w reklamie oraz widok pierwowzoru prezentowany na samym początku.

Chevrolet – Sonic, Integracja z Siri

W tej reklamie samochodu Chevrolet Sonic, producent postanowił pochwalić się pełną integracją z usługą Siri. Jeśli ktoś jeszcze nie wie, Siri jest to usługa znana z mobilnych urządzeń marki Apple, takich jak iPhone, która umożliwia jego obsługę za pomocą komend głosowych. Możemy np. głosowo poprosić o odczytanie wiadomości SMS, ustawienie budzenia na podaną godzinę, zaplanować… Zobacz więcej

Chevrolet – Sonic, Wyprawa po mleko

Reklama samochodu Chevrolet Sonic, którego właściciel postanowił wybrać się do sklepu po mleko, którego akurat mu zabrakło. Wątek raczej słaby, ale wystarczy obejrzeć reklamę, aby zobaczyć, że nie jest to zwykła podróż, auto mknie po ulicach i rampach, wykonując różne popisy i ewolucje przypominające jazdę na deskorolce.

Reklama