Muzyka z reklamy Coca Cola – Podziel się radością

Zobacz reklamę marki Coca Cola z poszukiwaną piosenką

Nowa akcja promocyjna napoju Coca Cola z imionami na butelkach. Przed pojawieniem się w sklepach nowych butelek, Coca-Cola postanowiła stworzyć ciekawy eksperyment i zaskoczyć kilka osób w kawiarni. Spot przedstawia ich reakcje na otrzymane butelki napoju z imionami na etykiecie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Podziel się radością, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Coca Cola? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Napój marki Coca Cola. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Huw Jones, Stu Brown natomiast jej tytuł to Sky High. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *