Volkswagen – Passat, Zaawansowany technicznie. Wyjątkowy

Reklama samochodu Volkswagen Passat, samochód Roku 2015 wyposażony w technologię przyszłości , która sprawia, że życie staje się lepsze i łatwiejsze. W spocie usłyszeć możemy głos lektora opowiadający o tym, że Innowacje powinny pomagać w życiu, a nie być jedynie wizją naukowców. Dopracowany w najdrobniejszym detalu Nowy Passat, dzięki zaawansowanym techniczne systemom, wynosi innowacyjność na… Zobacz więcej

Volkswagen – Polo, Z systemem Front Assist

Reklama nowego miejskiego samochodu Volkswagen Polo (2014) z funkcją Front Assist aktywnie monitorującą odległość od poprzedzającego pojazdu. W odświeżonej wersji auto zyskało nowe, bardziej oszczędne i wydajne silniki, zmieniona została stylistyka oraz dodano wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych rozwijanych przez Volkswagena. Producent chwali się również pierwszą pozycją modelu w rankingu niezawodności TUV za 2013 rok.

Volkswagen – Oferta Limited Edition 2013

Reklama specjalnej oferty wyprzedaży samochodów marki Volkswagen z serii Limited Edition 2013. W ofercie samochody z rocznika 2013 z bogatym wyposażeniem i wysokimi rabatami, dodatkowo możliwość pełnego odliczenia VAT, zainteresowanych ofertą odsyłamy do salonów Volkswagena, natomiast fanów muzyki zapraszamy do zapoznania się z tytułem utworu z opery Wesele Figara.

Reklama