Muzyka z reklamy Volkswagen: Passat, Krzysztof Skórzyński

Zobacz reklamę marki Volkswagen z poszukiwaną piosenką

W nowej kampanii Volkswagen Polska, Krzysztof Skórzyński opowiada o swoich doświadczeniach z nowym Passatem. Skórzyński, znany dziennikarz i pasjonat motoryzacji, ceni w tym modelu połączenie luksusu, zaawansowanej technologii i codziennej praktyczności. Podkreśla, że Passat jest idealnym samochodem dla tych, którzy pragną harmonii między życiem zawodowym a prywatnym. Komfort jazdy i innowacyjne funkcje technologiczne tego modelu sprawiają, że podróżowanie staje się przyjemnością, a jego wszechstronność ułatwia realizację różnych pasji i obowiązków. Dzięki nowemu Passatowi, Skórzyński może cieszyć się każdą chwilą spędzoną za kierownicą, znajdując spokój i równowagę po intensywnym dniu pracy.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Passat Krzysztof Skórzyński, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Volkswagen? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Volkswagen. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest IamDayLight natomiast jej tytuł to Groovy Panda. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *