Muzyka z reklamy Volkswagen: Passat, Komfort klasy biznes

Zobacz reklamę marki Volkswagen z poszukiwaną piosenką

Reklama nowego Passata Volkswagena przenosi nas do świata wyrafinowanego komfortu i innowacyjnych rozwiązań.

Wizualizacja reklamy ukazuje przestronne wnętrze nowego Passata, które zapewnia wyjątkowy komfort podróżowania. Opcjonalne fotele ergoActive zapewniają jeszcze większe wsparcie i wygodę, pozwalając podróżować w najlepszym stylu.

W nowym Passacie możemy doświadczyć intuicyjnych technologii, które ułatwiają codzienne podróże. Od zaawansowanych systemów bezpieczeństwa po nowoczesne rozwiązania multimedialne – każdy detal został zaprojektowany z myślą o wygodzie i satysfakcji kierowcy i pasażerów.

W reklamie podkreślane jest uczucie luksusu i komfortu, które towarzyszy podróżom nowym Passatem. To nie tylko samochód – to wyjątkowe doświadczenie podróżowania w komforcie klasy biznes. Odkryj nowy Passat Volkswagena i poczuj radość z podróży, gdziekolwiek zabierze Cię Twoja droga.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Passat Komfort klasy biznes, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Volkswagen? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Volkswagen. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest George Russell natomiast jej tytuł to Tune Up. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *