Muzyka z reklamy Volkswagen: Golf, Made by life. Made for life.

Zobacz reklamę marki Volkswagen z poszukiwaną piosenką

Reklama Volkswagena celebruje 50 lat istnienia modelu Golf, który stał się czymś więcej niż tylko samochodem. To niezawodny towarzysz, symbol wolności i uczestnik wielu cennych wspomnień. Od momentu, gdy pierwszy model zjechał z linii produkcyjnej, Golf towarzyszył nam w codziennych podróżach i niezapomnianych przygodach.

Volkswagen Golf przez pięć dekad stał się integralną częścią życia wielu osób, oferując niezawodność, komfort i innowacje technologiczne.
Golf to nie tylko samochód, ale także symbol wolności, umożliwiający odkrywanie świata i tworzenie nowych wspomnień.
Reklama zachęca do refleksji nad wspólnymi chwilami, które zdefiniowały nasze życie, świętując jednocześnie półwiecze tej motoryzacyjnej ikony.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Golf Made by life. Made for life., jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Volkswagen? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Volkswagen. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Green Day natomiast jej tytuł to Good Riddance (Time of Your Life). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *