Muzyka z reklamy Volkswagen: Golf, Klasyczny w nowym wydaniu

Zobacz reklamę marki Volkswagen z poszukiwaną piosenką

Volkswagen prezentuje nową generację Golfa, która łączy klasyczną elegancję z nowoczesnymi technologiami. Nowy Volkswagen Golf 2024 to wyjątkowe połączenie tradycji i innowacji, które ma na celu zaspokojenie potrzeb współczesnych kierowców. Odnowiona sylwetka auta z nowymi zderzakami i charakterystycznymi LED-owymi sygnaturami świetlnymi na przedzie i tyle dodaje mu nowoczesnego wyglądu. Zaktualizowane wnętrze z większym ekranem dotykowym o przekątnej 10,4 cala, który w wyższych wersjach może osiągnąć nawet 12 cali, zapewnia intuicyjną obsługę i komfort podróżowania.

Nowy Golf oferuje szeroki wybór opcji napędowych, w tym silniki benzynowe, diesla oraz hybrydowe plug-in, które zostały zaprojektowane z myślą o lepszej wydajności i mniejszych emisjach. Hybrydowe modele eHybrid i GTE zyskały nowy, czystszy silnik 1,5 litra, a także zwiększoną moc elektryczną, co pozwala na większy zasięg w trybie elektrycznym.

W odpowiedzi na opinie klientów, Volkswagen wprowadził liczne udoskonalenia, takie jak podświetlane przyciski dotykowe do sterowania klimatyzacją, które są teraz łatwiejsze do użycia w nocy, oraz fizyczne przyciski na kierownicy, zastępujące mniej popularne rozwiązania dotykowe. Nowością jest również system Park Assist Pro2, umożliwiający parkowanie za pomocą smartfona, oraz kamera 360 stopni, która zwiększa bezpieczeństwo i komfort manewrowania.

Nowa generacja Golfa świętuje 50-lecie tego kultowego modelu, oferując jednocześnie zaawansowane technologie i wyjątkowy design. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie zarówno tradycję, jak i nowoczesne rozwiązania w motoryzacji. Volkswagen Golf 2024 to nie tylko samochód, ale i symbol ciągłego dążenia marki do doskonałości.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Golf Klasyczny w nowym wydaniu, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Volkswagen? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Volkswagen. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Green Day natomiast jej tytuł to Good Riddance (Time of Your Life). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *