Muzyka z reklamy Volkswagen: Rodzinne modele Volkswagena 2016

Zobacz reklamę marki Volkswagen z poszukiwaną piosenką

Poznaj modele Volkswagena najchętniej wybierane przez polskie rodziny i zyskaj nawet 25 000 zł z pakietem rodzinnych korzyści.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Poczujcie się jak w domu z rodzinnymi modelami Volkswagena. Rodzinne modele Volkswagena 2016, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Volkswagen? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Volkswagen. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Andrew Britton, Jesse O'Mahoney, Owen Lloyd natomiast jej tytuł to Put Your Coat. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *