Muzyka z reklamy Volkswagen – Golf GTI

Zobacz reklamę marki Volkswagen z poszukiwaną piosenką

W nowej reklamie samochodu Volkswagen prezentuje nową wersję Golfa GTI, który jest kontynuacją oryginalnego Golfa GTI stanowiącego synonim ponadczasowego designu, bezpieczeństwa oraz imponujących osiągów, teraz jeszcze bardziej dynamiczny i oszczędny samochód dla każdego.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Golf GTI, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Volkswagen? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Volkswagen. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Frank Sinatra natomiast jej tytuł to My Way. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *