Muzyka z reklamy Kia – Forte 2014, Szacunek

Zobacz reklamę marki Kia z poszukiwaną piosenką

Kolejna reklama samochodu Kia Forte w wersji 2014. Tym razem robotom nie spodobało się zachowanie pewnego pana, który podczas prezentacji nie zachował odpowiedniego szacunku dla oglądanego samochodu, rysując i zostawiając ślady palców na szybie oraz kopiąc go w oponę. Niestety piękne roboty nie miały litości dla takiego zachowania i wspomnianego dżentelmena, posyłając go jednym ciosem na drugi koniec sali.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Forte 2014, Szacunek, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Kia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Kia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Black Bird natomiast jej tytuł to 360 Flip Out. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *