Muzyka z reklamy Kia: EV9, Otwórz świat wielkich możliwości

Zobacz reklamę marki Kia z poszukiwaną piosenką

W reklamie promującej samochód Kia EV9 – „Otwórz świat wielkich możliwości” widzowie są zapraszani do odkrycia przyszłości motoryzacji z nowym, flagowym SUV-em marki Kia. Elektryczna Kia EV9 to imponujące połączenie nowoczesnego stylu i zaawansowanych technologii, idealnie dopasowane do współczesnego stylu życia. Samochód oferuje trzy rzędy siedzeń, zapewniając przestronne wnętrze, które można skonfigurować w wersji sześcio- lub siedmioosobowej.

Reklama podkreśla solidność konstrukcji i innowacyjne rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że Kia EV9 wyróżnia się na rynku elektrycznych SUV-ów. Widzowie mogą zobaczyć, jak nowa Kia łączy wszechstronność z charakterystycznym designem, który definiuje nowe modele marki. Dodatkowo, reklama akcentuje najnowsze osiągnięcia w zakresie łączności ze światem zewnętrznym, co czyni Kia EV9 idealnym wyborem dla osób ceniących nowoczesne technologie i przestronność.

Kampania skutecznie buduje wizerunek Kia EV9 jako pojazdu, który otwiera przed użytkownikami świat wielkich możliwości, oferując niezrównaną kombinację przestrzeni, stylu i zaawansowanych technologii. Dzięki tej reklamie, Kia EV9 przedstawiana jest jako samochód, który nie tylko spełnia oczekiwania współczesnych kierowców, ale także je przewyższa, wprowadzając nową jakość na rynek motoryzacyjny.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy EV9 Otwórz świat wielkich możliwości, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Kia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Kia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Låpsley natomiast jej tytuł to Painter. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *