Kia – K900, The Truth, Morpheus Big Game

Reklama samochodu Kia K900 z udziałem postaci Morfeusza znanego z filmu Matrix. W spocie możemy zobaczyć parę która wychodząc z hotelu natrafia na Morfeusza, który prezentuje im do wyboru kluczyki – czerwony lub niebieski, jeśli wybiorą niebieski odjadą własnym autem, ale jeśli wybiorą czerwony, poznają prawdziwe oblicze luksusowej podróży.

Kia – Wyprzedaż rocznika 2013

Reklama niezwykłych samochodów marki Kia w niezwykłych cenach z okazji wyprzedaży rocznika 2013. W noworocznej wyprzedaży klienci mogli nabyć m.in. Kia Rio z rabatem 2000zł, Cee’d z rabatem 3000zł lub Sportage z ubezpieczeniem gratis. Dodatkowo dla każdego samochodu dostępny jest atrakcyjny system finansowania.

Kia – Niro

Oglądając ten spot już po pierwszych sekundach nie mamy wątpliwości, że reklamowany samochód nie jest dedykowany do spokojnych wypadów na wędkowanie ;) Dynamiczna i rasowa Kia Niro to oryginalna koncepcja stylowego crossovera, którym możemy bez trudu wyruszyć na podbój miejskiej dżungli.

Kia – Forte 2014, Szacunek

Kolejna reklama samochodu Kia Forte w wersji 2014. Tym razem robotom nie spodobało się zachowanie pewnego pana, który podczas prezentacji nie zachował odpowiedniego szacunku dla oglądanego samochodu, rysując i zostawiając ślady palców na szybie oraz kopiąc go w oponę. Niestety piękne roboty nie miały litości dla takiego zachowania i wspomnianego dżentelmena, posyłając go jednym ciosem… Zobacz więcej

Kia – Forte 2014

Kia jakiś czas temu zaprezentowała serię 2014 swoich samochodów, jednym z takich modeli w nowej odsłonie jest osobowa Kia Forte, która została pokazana w reklamie z udziałem humanoidalnego robota w roli asystenta podróży. Zapewne twórcom chodziło o skojarzenie nowoczesnych, inteligentnych rozwiązań przyszłości z pojazdami Kia, moim zdaniem wyszło trochę kiczowato i bez specjalnego pomysłu, choć… Zobacz więcej

Reklama