Muzyka z reklamy Kia – Soul, Ready to Roll, Chomiki

Zobacz reklamę marki Kia z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej odsłony samochodu Kia Soul 2014, w której możemy zobaczyć śmieszne zwierzątka, przypominające chomiki, które ćwiczą na siłowni, biegają i przygotowują się na nową wersję Kia Soul.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Soul Ready to Roll, Chomiki, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Kia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Kia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Clooney natomiast jej tytuł to Wham Bam. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *