Muzyka z reklamy NC+ – Zobacz więcej

Zobacz reklamę marki NC+ z poszukiwaną piosenką

Wizerunkowy spot promujący markę telewizji cyfrowej NC+, powstałej w wyniku połączenia Platform N oraz Cyfra+. W reklamie zobaczyć możemy różne osoby oglądające różne ciekawe wydarzenia za pośrednictwem platformy cyfrowej NC+, w tle możemy również dostrzec jej główne atuty i aktualną ofertę, czyli m.in. kanały sportowe w jakości HD, Multi room czy też netVOD+.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Zobacz więcej, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę NC+? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telewizja cyfrowa marki NC+. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Giovanni Bomolla natomiast jej tytuł to Moon. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    2 komentarze

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *