Muzyka z reklamy NC+: Emocje na wyłącznośc

Zobacz reklamę marki NC+ z poszukiwaną piosenką

Reklama platformy telewizji cyfrowej NC+ informaująca o posiadaniu wyłącznych praw do transmisji wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA Champions League. Dla prawdziwych fanów.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Emocje na wyłącznośc, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę NC+? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Platforma telewizji cyfrowej marki NC+. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest George Frideric Handel natomiast jej tytuł to Zadok the Priest (UEFA Champions League). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *