Muzyka z reklamy Samsung – Galaxy S3

Zobacz reklamę marki Samsung z poszukiwaną piosenką

Nowy smartphone Samsung Galaxy S3, który myśli naprawdę jak Ty. Potrafi zrobić wiele zdjęć naraz i wybrać to, które najlepiej oddaje wyjątkową chwilę, przesyłać ważne informacje jedynie przez dotyk, być z Tobą cały dzień i zasypiał, kiedy idziesz spać.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Galaxy S3, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Samsung? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

  3 komentarze

  1. Piosenka z reklamy Samsung Galaxy S3 to Calvin Harris – Feel so close.Mogłam pomylić tytuł ale wykonawca na 100% ten :)

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *