Muzyka z reklamy Loratan Pro – Deep Blue

Zobacz reklamę marki Loratan Pro z poszukiwaną piosenką

Reklama leku przeciw objawom alergii Loratan Pro. W spocie widoczna jest animacja, która wizualizuje działanie płynnej loratadyny, błyskawicznie rozpuszczającej się w wodnym środowisku ciała człowieka.
Woda, główny motyw spotu, stanowi metaforę uwolnienia się od alergii i związanego z tym uczucia swobody i relaksu.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Deep Blue, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Loratan Pro? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zdrowie. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest ale póki co nie wiemy jak brzmi jej tytuł. Cały czas go szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *