Muzyka z reklamy Marletto: Obłędnie kosmiczny smak

Zobacz reklamę marki Marletto z poszukiwaną piosenką

Reklama lodów Marletto zabiera nas w niezwykłą podróż smakową, która jest wręcz obłędnie kosmiczna. Lody Marletto to nie tylko deser – to doświadczenie, które przenosi Cię poza granice zwykłych doznań smakowych.

Lody Marletto dostępne w sieci sklepów Biedronka oferują unikalne połączenia smaków, które zachwycają swoją intensywnością i oryginalnością. Reklama podkreśla, że te lody są jak podróż do innej galaktyki, gdzie każdy kęs jest pełen niezwykłych, kosmicznych wrażeń.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem klasycznych smaków, czy szukasz czegoś zupełnie nowego, lody Marletto mają coś dla Ciebie. Ich wyjątkowe kompozycje smakowe sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie, a każdy deser staje się niezapomnianym przeżyciem.

Niestety w chwili dodawania reklamy nie udało nam się odnaleźć nazwy piosenki, być może ktoś z was wie co to za utwór i poda jego nazwę w komentarzu.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Obłędnie kosmiczny smak, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Marletto? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Lody marki Marletto. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *