Muzyka z reklamy Levi’s – Hotel

Zobacz reklamę marki Levi's z poszukiwaną piosenką

Świetna reklama spodni marki Levi’s, akcja rozgrywa się wokół płonącego hotelu, gdzie na ratunek przybywa młody dzielny mężczyzna, który nie przebiera w środkach aby skutecznie uratować uwięzioną na dachu kobietę. W reklamie możemy usłyszeć kultową na owe czasy piosenkę, którą wykonał Shaggy. Choć reklama nie trwa zbyt długo, to zawiera w sobie bardzo wiele dynamicznych zwrotów akcji niczym dobre kino akcji ;)

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Hotel, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Levi's? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Spodnie marki Levi's. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Shaggy natomiast jej tytuł to Mr. Bombastic. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *