Muzyka z reklamy Levi’s – Bilard

Zobacz reklamę marki Levi's z poszukiwaną piosenką

Jedna z ciekawszych reklam lat 90-tych, młody przystojny chłopak odwiedza klub bilardowy, ponieważ nie ma przy sobie żadnych pieniędzy otrzymuje propozycję gry o swoje spodnie, nieoczekiwanie jednak to właśnie on wygrywa i zamiast pieniędzy oczekuje czegoś innego, przy okazji imponując pewnej pięknej dziewczynie, która mu się przygląda podczas całej gry.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Bilard, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Levi's? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Spodnie marki Levi's. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Should I Stay or Should I Go. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *