Muzyka z reklamy T-Mobile: T Phone 2 i T Phone 2 PRO

Zobacz reklamę marki T-Mobile z poszukiwaną piosenką

Reklama T-Mobile prezentuje nową generację smartfonów T-Phone 2 i T-Phone 2 Pro. Te zaawansowane urządzenia łączą w sobie moc technologii 5G i nielimitowany dostęp do internetu, oferując użytkownikom wyjątkowe doświadczenia w przystępnej cenie.

Kupując T-Phone 2 lub T-Phone 2 Pro, możesz cieszyć się nielimitowanym internetem w technologii 5G. To oznacza superszybkie pobieranie, płynne streamowanie i niezawodną łączność, gdziekolwiek jesteś.
T-Mobile oferuje dodatkowe prezenty przy zakupie tych smartfonów, co czyni ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. T-Phone 2 i T-Phone 2 Pro to nie tylko nowoczesne technologie, ale również wyjątkowa okazja do korzystania z pełni możliwości smartfonu.
Oba modele charakteryzują się nowoczesnym designem i zaawansowanymi funkcjami, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Z T-Phone 2 i T-Phone 2 Pro zyskujesz narzędzie, które wspiera Cię w codziennym życiu i zapewnia najwyższy komfort użytkowania.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy T Phone 2 i T Phone 2 PRO, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę T-Mobile? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Smartfon marki T-mobile. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest RocknStock natomiast jej tytuł to Move Your Body. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *