Muzyka z reklamy T-Mobile: Sieć tak dobra, że wszystkim damy gwarancję jak dla mamy

Zobacz reklamę marki T-Mobile z poszukiwaną piosenką

T-Mobile prezentuje swoją najnowszą kampanię, w której podkreśla niezawodność i jakość swojej sieci, porównując ją do standardów, jakie zapewnia się matkom – wyjątkowo wymagającym i ceniącym najwyższą jakość.
Reklama pokazuje, że T-Mobile jest tak pewne swojej sieci, że oferuje specjalną gwarancję, obejmującą nie tylko doskonałe połączenia, ale także finansowy spokój na cały rok, pokrywając koszty za użytkowników.
Z humorem i serdecznością, spot ukazuje różne sytuacje, w których klienci mogą polegać na niezawodności sieci T-Mobile, niezależnie od okoliczności. Zachęca do dołączenia do sieci, która dba o swoich użytkowników jak o własną rodzinę, zapewniając im najwyższą jakość usług i pełne zadowolenie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Sieć tak dobra, że wszystkim damy gwarancję jak dla mamy, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę T-Mobile? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki T-mobile. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Aretha Franklin natomiast jej tytuł to Think. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *