Muzyka z reklamy T-mobile: Na kartę, Żyj mocniej, bliżej z 5G Bardziej

Zobacz reklamę marki T-mobile z poszukiwaną piosenką

Nowa reklama T-Mobile podkreśla nie tylko siłę technologii, ale także jej rolę w codziennym życiu oraz możliwość korzystania z sieci w sposób pozytywny i wzbogacający doświadczenia życiowe.
W spotach reklamowych magentowa sieć T-Mobile ukazana jest jako partner w życiu codziennym, łączący ludzi nie tylko w momencie potrzeby dostępu do szybkiego internetu czy kontaktu z bliskimi, ale także towarzyszący im w chwilach, gdy chcą być offline i doświadczyć więcej z życia.
Przekaz skupia się na aplikacji „Mój T-Mobile”, która oferuje klientom mnóstwo atrakcyjnych ofert znanych marek, takich jak zniżki na bilety do kin czy restauracji. W filmach widzimy historie ludzi, którym technologia pomaga być bliżej siebie oraz cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.
Reklama stara się przekonać widzów, że T-Mobile nie tylko zapewnia szybkie i niezawodne połączenie, ale także dba o ich dobre samopoczucie i pozwala na pełniejsze korzystanie z życia, zarówno online, jak i offline.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki T-mobile. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Internet. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Team Salut natomiast jej tytuł to Boom Bam. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *