Muzyka z reklamy T-mobile: Magenta Biznes, W biurze i w terenie

Zobacz reklamę marki T-mobile z poszukiwaną piosenką

Reklama T-Mobile zachęca do działania zarówno w biurze, jak i w terenie, oferując niezawodny plan Magenta Biznes przez 12 miesięcy za 0 zł, wraz z nowym modelem Samsung Galaxy S24.
W reklamie widzowie zobaczą profesjonalistów pracujących mobilnie, korzystających z szybkiego internetu i dostępu do niezawodnej sieci komórkowej T-Mobile, a także cieszących się nowoczesnymi funkcjami oferowanymi przez Samsung Galaxy S24.
Przekaz podkreśla, że oferta Magenta Biznes przez 12 miesięcy za 0 zł wraz z nowym modelem telefonu Samsung Galaxy S24 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują niezawodnej łączności zarówno w biurze, jak i w terenie. Jest to propozycja skierowana do przedsiębiorców i profesjonalistów, którzy cenią sobie mobilność i wydajność w pracy.
Reklama stara się przekonać widza, że korzystanie z usług T-Mobile to gwarancja niezawodnej łączności i dostępu do nowoczesnych technologii, które wspierają efektywne działanie w biznesie zarówno w biurze, jak i w terenie. Oferując nowoczesny telefon wraz z atrakcyjną ofertą abonamentową, T-Mobile staje się idealnym partnerem biznesowym dla każdego przedsiębiorstwa.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki T-mobile. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Moloko natomiast jej tytuł to Time is now. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *