Muzyka z reklamy Rossmann: Pokochaj siebie na co dzień

Zobacz reklamę marki Rossmann z poszukiwaną piosenką

Nowa reklama drogerii Rossmann przypomina, że nasze ciało zasługuje na troskę i czułość każdego dnia. Każda blizna, zmarszczka i linia opowiada historię naszego życia – od dzieciństwa po szczęśliwe momenty.

Rossmann zachęca do zatrzymania się i poświęcenia chwili na docenienie i pielęgnację swojego ciała. To więcej niż tylko codzienna rutyna – to sposób na okazanie sobie miłości i wdzięczności za to, jak dobrze nasze ciało nam służy.
Reklama podkreśla, że moment w łazience może być wyjątkowym rytuałem, który pozwala na zrozumienie i docenienie swojego ciała. Pielęgnacja to nie tylko kosmetyki, ale także sposób na lepsze samopoczucie i samoakceptację.
W nowym spocie reklamowym marka zachęca do refleksji nad tym, jak nasze ciało się czuje, pokazuje, że pielęgnacja to akt miłości do samego siebie. Rossmann przypomina, że warto dbać o siebie z czułością i troską każdego dnia.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Pokochaj siebie na co dzień, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Rossmann? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Drogeria marki Rossmann. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Kosmetyki. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Joshua Ayling natomiast jej tytuł to Word of Mouth. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *