Muzyka z reklamy Pepsi – Beyonce Mirrors

Zobacz reklamę marki Pepsi z poszukiwaną piosenką

Któż inny mógłby być autorem piosenki z najnowszej reklamy Pepsi z udziałem znanej piosenkarki Beyoncé, jeśli nie ona sama ? W nowej reklamie napoju gazowanego Pepsi możemy podziwiać występ słynnej amerykańskiej wokalistki R&B znanej również z występów w kilku filmach. Marka Pepsi już od wielu lat w swoich reklamach stawia głownie na największe gwiazdy, stosunkowo niedawno w telewizji emitowany był spot ze znanymi piłkarzami a swego czasu markę promował nawet sam Michael Jackson. Taką strategią firma zdobywa serca wielu fanów gwiazd a także odróżnia się od największego konkurenta, jak widać wychodzi im to całkiem nieźle.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Beyonce Mirrors, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Pepsi? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Napój gazowany marki Pepsi. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Beyoncé natomiast jej tytuł to Grown Woman. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *