Muzyka z reklamy Opel Adam – Stwórz swojego Adama

Zobacz reklamę marki Opel Adam z poszukiwaną piosenką

Auto nastawione na indywidualizm, personalizację oraz podkreślenie własnej osobowości jego przyszłego posiadacza. Jedno auto, tysiące osobowości. Nowa reklama miejskiego samochodu Opel Adam przedstawia właśnie różne osoby, ich pasje i styl, często tak różne i unikalne, jednak każdy z nich ma szansę dobrać odpowiednią konfigurację nowego Opla, który stanie się jego przyjacielem każdego dnia.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Adam&You, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Opel Adam? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Opel Adam. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Michael Kadelbach natomiast jej tytuł to I Know. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *