Muzyka z reklamy Desperados – To The Bone (Bump)

Zobacz reklamę marki Desperados z poszukiwaną piosenką

Nowa kampania reklamowa piwa marki Desperados zatytułowana „To The Bone” promowana spotem „Bump” który ma zaprosić do imprezowego świata Desperados. Przedstawia on dwie grupy młodych mieszkańców miasta, którzy oczekują na zbliżającą się imprezę, oczywiście chodzi o naprawdę niezwykłą imprezę, która wymyka się wszelkim schematom. Być może mam zbyt wysokie oczekiwania, ale moim zdaniem reklama nie specjalnie wyróżnia się, motyw imprezowy jest już doskonale znany i wykorzystywany w wielu reklamach piwa, tutaj natomiast nie znalazłem żadnego elementu, który by mnie w jakiś sposób zaskoczył, no może poza piosenką zespołu The Hives, której tytuł znajdziecie poniżej.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy To The Bone (Bump), jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Desperados? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Piwo marki Desperados. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The Hives natomiast jej tytuł to Go Right Ahead. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *