Muzyka z reklamy Pepsi: Nowe opakowanie, ten sam świetny smak

Zobacz reklamę marki Pepsi z poszukiwaną piosenką

Reklama Pepsi z nowym logo podkreśla powrót do korzeni marki i równoczesne wprowadzenie nowoczesnej interpretacji ikonicznego wzoru. Nowe logo, inspirowane projektem z 1962 roku najpierw pojawiło się w na puszkach Pepsi w USA, a teraz także w Polsce.
Rebranding odwołuje się do historycznych wzorów marki, przypominając o poprzednich wersjach logotypu, które kształtowały wizerunek Pepsi przez lata. Od 1962 do 1991 roku logo składało się z dwóch części koła, z nazwą napoju umieszczoną na białej, falującej „wstędze”. Nowa wersja utrzymuje ten schemat, ale wprowadza pewne modyfikacje, takie jak zmieniony krój pisma, czarna obwódka oraz zamknięcie nazwy marki w przestrzeni koła.
Reklama stara się podkreślić zarówno kontynuację dziedzictwa marki Pepsi, jak i jej świeży i nowoczesny charakter, zwracając uwagę na ewolucję logo przez lata i jego aktualizację do współczesnych trendów. Nowe logo Pepsi ma przypominać o bogatej historii marki, jednocześnie wskazując na jej nowe kierunki i innowacje.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Napój marki Pepsi. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Allister X natomiast jej tytuł to Bassline. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *