Muzyka z reklamy Tymbark – Wakacyjny fun

Zobacz reklamę marki Tymbark z poszukiwaną piosenką

Tym razem wiosna rozpoczęła się na dobre, można by powiedzieć że to już prawdziwe lato, świetna muzyka, wakacyjne słońce i mnóstwo dobrej zabawy. Co prawda póki co jest to tylko obraz przedstawiony w najnowszej reklamie Tymbarku „Kochaj życie”, który z zaokienną rzeczywistością nie ma jeszcze zbyt wiele wspólnego, ale z pewnością pozwala choć na chwilę przenieść się nam w świat beztroskiej wakacyjnej zabawy. Moim zdaniem Tymbark w tym roku naprawdę ostro zaszalał i stworzył rewelacyjną reklamę w której ukazane zostało wszystko to, czego każdy z nas poszukuje – ciepłe, wakacyjne klimaty, radość z zabawy w gronie przyjaciół i znajomych oraz smak owoców i letniego orzeźwienia, a to wszystko w połączeniu z najnowszym utworem „Morning Sun” który z pewnością może być już okrzyknięty wakacyjnym hitem tego roku, ponieważ trudno spotkać osobę której by się nie spodobał od pierwszego usłyszenia. Co ciekawe, Tymbark udostępnił w sieci aż dwuminutową wersję swojego spotu, który można oglądać wielokrotnie z przyjemnością bez przynudzenia i chyba takie właśnie powinny być reklamy.

1 (2 494)
[Głosów: 36   Average: 4/5] • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Napój marki Tymbark. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Strange Talk natomiast jej tytuł to Morning Sun. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  7 komentarze

  1. Zawalista reklama piękne dziewczyny w niej występują nuta szybko wpada w ucho :) Super!Oby wiecej takich reklam :)!

  2. Szkoda tylko, że taka zabawa nie w Polsce. Tymbark to polska marka, ale tak jak jest w modzie niestety reklama kręcona zagranicą :(

  3. Lubię soki Tymbarka i bez reklamy, ale faktycznie muzyka wprowadza niezwykły klimat.
   Aż nie chce się przełączać kanału telewizyjnego…

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *