Muzyka z reklamy Orange na kartę – Nielimitowane SMS-y do wszystkich

Zobacz reklamę marki Orange na kartę z poszukiwaną piosenką

Nowa reklama sieci Orange z prezentuje nową ofertę promocyjną z nielimitowanymi SMS-ami do wszystkich sieci w taryfie Orange One. Każdy do wszystkich, wszyscy do każdego. W spocie reklamowym widzimy grupę znajomych grających w ping-ponga, czy jak kto woli tenisa stołowego, podczas której oprócz piłeczki przekazywane są również krótkie wiadomości tekstowe. Gra ukazana jest w technice slow-motion z ruchem dopasowanym do utworu muzycznego odtwarzanego w tle. Reklama moim zdaniem bardzo udana i pozytywnie wyróżniająca się w gąszczu emitowanych obecnie spotów telewizyjnych, czego zasługą jest również atrakcyjny utwór muzyczny.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Nielimitowane SMS-y do wszystkich, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Orange na kartę? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Darmowe SMS-y marki Orange na kartę. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Lemaitre natomiast jej tytuł to Splitting Colors. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *