Muzyka z reklamy Mercedes CLA – Niepokorny

Zobacz reklamę marki Mercedes CLA z poszukiwaną piosenką

Nie jest trudno wyróżnić się w stadzie, łatwo być innym niż wszyscy, ale tak naprawdę wyzwaniem jest wyrwanie się ze stada. Takich wyzwań nie boi się drapieżny i niepokorny jest nowy Mercedes CLA, którego premiera w salonach będzie miała miejsce w dniach 12-13 kwietnia. Firma zaprasza na najbardziej drapieżną premierę tego roku podczas której każdy będzie mógł zobaczyć jego jego muskularną linię nadwozia, obejrzeć diamentową osłoną chłodnicy czy też zajrzeć do środka, gdzie ujrzy sportowe wnętrze, atrakcyjne wzornictwo oraz innowacyjną technologię z dostępem do Internetu. Reklama z motywem zwierząt i stada oraz wyróżniających się osobników z pewnością oddaje klimat nowej kampanii promującej samochód.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Niepokorny, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Mercedes CLA? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Mercedes CLA. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Isaac Albeniz natomiast jej tytuł to Suite Espanola No. 1 - Asturias. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *