Muzyka z reklamy McDonald’s – Śniadania wielkich miast

Zobacz reklamę marki McDonald's z poszukiwaną piosenką

Reklama promująca akcję „śniadania wielkich miast” w sieci McDonald’s. Teraz możesz zjeść wyśmienite śniadanie paryskie, sycące nowojorskie czy też śniadanie wiedeńskie z chrupiącymi kajzerkami, a do każdego śniadania kawa gratis. Brzmi nieźle, chociaż osobiście póki co nadal wolę pozostać przy domowej kanapce ze świeżymi warzywami ;)

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Śniadania wielkich miast, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę McDonald's? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Bary szybkiej obsługi marki McDonald's. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Wolfgang Amadeus Mozart natomiast jej tytuł to Czarodziejski Flet. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *