Muzyka z reklamy T-mobile – My wallet

Zobacz reklamę marki T-mobile z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej usługi w sieci T-mobile. My wallet umożliwia dokonywanie płatności bezgotówkowych za pomocą telefonu komórkowego, bez zbędnych kart czy gotówki, szybko i wygodnie, dzięki czemu każdy będzie mógł się pozbyć tych zbędnych rzeczy.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy obile - My wallet, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę T-mobile? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Reklamy. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The Boy Least Likely To natomiast jej tytuł to Be Gentle With Me. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *